İlkut Mühendislik Logo
İlkut Mühendislik, şehrin gelişiminde önemli bir misyon üstleniyor Haberler Medya Anasayfa
İlkut Mühendislik, şehrin gelişiminde önemli bir misyon üstleniyor

İlkut Mühendislik, şehrin gelişiminde önemli bir misyon üstleniyor

Kayseri’de mühendislik, danışmanlık ve müteahhitlik hizmeti veren İlkut Mühendislik, şehrin gelişmesinde önemli bir misyon üstleniyor. Bünyesindeki mimar ve mühendislerden oluşan teknik kadrosuyla Kayseri’deki inşaat firmalarına danışmanlık hizmeti veren İlkut Mühendislik, sektörün gidişatına da yön veriyor.

Yenilikçi bir anlayışla sağlamlık ve güvenden ödün vermeden konut üreten İlkut Mühendislik, ‘güven’ ve ‘sağlamlık’ kavramlarını ilke edinerek vatandaşların güvenini kazandı. İmza attığı projelerle sektörün parlayan yıldızı olan İlkut, Kayseri’de satılık ev arayanların ilk tercihi olmayı başardı. Kuruluşundan günümüze yüzlerce konut yaparak hak sahiplerine teslim eden İlkut, Kayseri’de satılık dairenin yanında müşterilerinin güvenlerini de inşa ederek sektöre olan güveni de artırdı.

Sektörde birçok firma ve kişiye de bünyesindeki mimar ve mühendislerden oluşan teknik kadrosuyla proje ve danışmanlık hizmeti veren İlkut Mühendislik, hem Kayseri’deki inşaat firmalarına ufuk kazandırıyor hem de şehrin gelişmesi ve dönüşümünde önemli bir misyon üstleniyor.

Meskensiz (iskânsız) bina yapmamayı kendisine ilke edinen İlkut Mühendislik, bu ilke doğrultusunda şirketin kuruluşundan günümüze kadar yüzlerce vatandaşın ev sahibi olmalarını sağladı. Bütün projelerinde müşterilerin ‘güven’ ve ‘huzur’ içerisinde ikamet edecekleri konutlar inşa eden İlkut, kalite ve tecrübeyi birleşirleştirdiği projeleri ile şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonra da bölgesindeki en şık, modern ve kullanışlı projeleri inşa ederek vatandaşların hizmetine sunmaya devam edecek.