İlkut İnşaat Logo
HAKKIMIZDA Kurumsal Anasayfa

İlkut İnşaat Hakkımızda

İlkut İnşaat Hakkımızda

Yenilikçi bir anlayışla 2008 yılında sektöre adım atan İlkut Mühendislik ve Mimarlık Ltd. Şti, çalıştığı bölgenin konut ihtiyaçlarını yakinen takip eden, sağlamlık ve güvenden ödün vermeyen bir mühendislik firması olarak projeler üretmektedir.

İlkut; “kutlu il” , “kutlu vatan” anlamına gelen Öztürkçe bir kelimedir.

İlkut; Kayseri ili, Kocasinan ilçesi Erkilet Mahallesi için inşaat sektöründe “güven”in ilk adresi, “yenilik” ve “konforun” diğer adı, içinde bulunduğu sektörün tartışılmaz lideri, imza attığı projeleri ile sektörünün parlayan yıldızı, bölgesinde ‘En iyi konutu nerede bulurum?’ sorusunun ilk akla gelen cevabıdır.

Kısacası bölgesinin en iyisi anlamına gelen kelimedir.

Bu bağlamda sektörde birçok firmaya ve kişiye proje ve danışmanlık hizmetleri vererek yeni ufuklar kazandıran İlkut Mühendislik ve Mimarlık Ltd. Şti, emin adımlarla sektördeki büyümesine devam etmektedir. Bugüne kadar yaptığı her işte meskensin (iskânsız) bina yapmamayı kendisine prensip eden İlkut, bu ilke doğrultusunda şirket kuruluşundan günümüze kadar yüzlerce vatandaşımızı meskenli konutlar yaparak ev sahibi olma hayallerine kavuşturmuştur.

Çalışmış olduğu bölgede hep ilkleri gerçekleştirmenin haklı gururunu taşıyan İlkut, bölgenin en şık, en modern ve en kullanışlı projelerini inşa ederek sektöre ve siz değerli misafirlerimize bu doğrultuda yeni bakış açısı kazandırmanın kıvancını yaşamıştır.

İlkut Mühendislik ve Mimarlık Ltd. Şti. olarak geçmişte olduğu gibi bugünümüzde de yarınımızda da sizler için “güven” inşa etmeye devam edeceğiz.

Geleceğe bakış

Kuruluşumuzdan bugüne sektöründe her zaman öncü olan İlkut Mühendislik ve Mimarlık Ltd. Şti., bu sorumluluk bilinci ile gelecekteki bütün projelerinde “güven” ve “huzur” içerisinde ikâmet edebileceğiniz, bölgesinde ilkleri yaşayacağınız konutları hizmetinize sunmayı hedeflemektedir.

Bünyesindeki mimar ve mühendislerden oluşan teknik kadrosuyla kendi projelerini üreten İlkut Mühendislik ve Mimarlık Ltd. Şti., sektöründeki birçok inşaat firmasına da danışmanlık yaparak şehrin gelişiminde önemli bir misyon üstlenmektedir.

Bütün projelerini yenilikçi bir bakış açısı ve müşterilerinin bütün ihtiyaçlarına cevap verecek detaylarla şekillendiren İlkut, sorumluluklarının bilincinde bir şirket olarak “güven” inşa etmeyi hedefleyen büyük bir ailedir.

Gelecekte, sizleri de bünyesinde “güven”, “kalite” ve “tecrübeyi” birleştiren İlkut Mühendislik ve Mimarlık Ltd. Şti. ailesinin çatısı altında görmek ümidiyle…