İlkut Mühendislik Logo
İlkut Akasya Konutları Sona Yaklaştı Haberler Medya Anasayfa
İlkut Akasya Konutları Sona Yaklaştı

İlkut Akasya Konutları Sona Yaklaştı

Kayseri’nin gelişmeye açık bölgesi Erkilet’te sıradışı ve konforlu bir yaşam için geri sayım başladı. Kayseri Erkilet konut projelerinden İlkut Akasya konut projesi teslim aşamasına geldi.

Toplam 39 konut ve 4 ticari alandan oluşan projemiz, eşsiz Kayseri ve Erciyes Dağı manzarası ile öne çıkıyor. Seçkin mimarisi ve modern donatılarıyla hayatınızın tam da merkezinde olmaya hazırlanan İlkut Akasya, eşsiz havası, suyu ve sakinliği ile sizlere mutlu ve huzurlu bir yaşam vadediyor.

Brüt 175 m2 geniş dairelerden oluşan projemiz, panoramik balkonu, modern ve dekoratif duvar ve tavan kaplamaları ile lüks ve ferah bir yaşamın kapılarını aralıyor. Geniş mutfağı ve giyinme odaları ile hayattan zevk almanızı sağlayacak İlkut Akasya konutlarında daha birçok standart üstü donanım ile yaşamınız daha da kolaylaşacak.

Bölge hastanesi, havaalanı, Kumsmall AVM, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi ve Kuzey Çevreyolu’na olan mesafesiyle eşsiz bir lokasyon sunan İlkut Akasya, her noktaya kolay ulaşımı ile de zamanı daha etkin kullanmanızı sağlayacak.

Huzurun anahtarını sunan İlkut İnşat, güven inşa etmeye devam edecek.